Katalog

Detaily záznamu

Vyhledávání v kataloguTatínek není k zahození ; Tatínek 002 : souborné vydání pohádek o tatínkovi / Arnošt Goldflam ; ilustrovala Petra Goldflamová Štětinová

Goldflam, Arnošt, 1946- (Autor). Štětinová-Goldflamová, Petra, 1970- (Ilustrátor). Goldflam, Arnošt, 1946- Tatínek není k zahození (Další autor). Goldflam, Arnošt, 1946- Tatínek 002 (Další autor).

Exempláře k vypůjčení

  • Dostupné pro výpůjčku: 0 z 0 exemplářů (Knihovna KDS)

Počet rezervací:

0 (na celkový počet 0 exemplářů)

Knihovna/pobočka Signatura / Poznámky k exemplářům Čárový kód Umístění Status K vrácení dne

Detaily záznamu

  • ISBN: 978-80-86739-74-8
  • Fyzický popis: 186 stran : barevné ilustrace ; 25 cm
  • Nakladatel V Praze : Nakladatelství Andrej Šťastný, 2019

Údaje o obsahu

Všeobecná poznámka:
Název z obálky
Souhrn apod.:
Souborné vydání dvou sbírek moderních pohádek o statečném tatínkovi nezapře svým stylem a fantazií autora. Kniha je určena k předčítání hlavně pro tatínky s talentem k přehánění. Pohádky z každodenního života okořeněné osobitým humorem autora. Dozvíte se například, jak se tatínek prokopal ve sklepě do podzemních chodeb a našel Blanické rytíře. Ti však byli tak malincí, že by českému národu v tísni moc nepomohli. Navrhl jim tedy, aby odložili zbraně a místo pod Blaníkem spali na zahrádkách, jako zahradní ozdoby, dále pak, jak tatínek zachránil s pomocí motorové pily princeznu, ze které se nakonec vyklubala maminka, nebo jak nachytal bacily na kečup. V pohádkách nepoznáte, kdo je vlastně větší dítě, jestli posluchač nebo vypravěč, potřebují osobitý projev a určitou dávku komedianství, nedají se jen tak přečíst.
Žánr: české příběhy
publikace pro děti
Czech stories
children's literature

Doplňkové zdroje